Axolotl Overkill

Hrajú:Jasna Fritzi Bauer, Arly Jover
Premiéra:10. január 2018
Žáner:Dráma

Príbeh len šestnásťročnej Mifti a jej nespútaného života v Berlíne.

Réžia: Helene Hegemann  •  Hrajú: Jasna Fritzi Bauer, Arly Jover

Šestnásťročná Mifti žije v Berlíne, kde vymetá večierky, experimentuje s drogami a sexom a kašle na školu. Dospelí, ktorých stretáva, jej prídu zúfalí. Tí si o nej na oplátku myslia, že je príliš drzá, často zbytočne smutná a bezhlavo zamilovaná. Dospelí zúfalci sa totiž nechcú zaujímať o podstatu vecí. Mifti vie, že je na všetko na celom svete sama. Čokoľvek táto fáza znamená. Je na tom rovnako ako “vodná príšera“ axolotl, ktorý prežije všetko a s každou skúsenosťou sa stáva niekým novým.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 10. január 2018

• Nemecko

Príbeh len šestnásťročnej Mifti a jej nespútaného života v Berlíne.

Réžia: Helene Hegemann  •  Hrajú: Jasna Fritzi Bauer, Arly Jover

Rok výroby: 2017