Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi

Hrajú:Clovis Cornillac, Anne Benoît, Félix Bossuet, Tchéky Karyo
Premiéra:31. máj 2018
Žáner:Rodinný

Záverečná časť trilógie o priateľstve medzi Sebastiánom a Bellou.

Réžia: Clovis Cornillac  •  Scenár: Juliette Sales, Fabien Suarez  •  Kamera: Thierry Pouget  •  Hudba: Armand Amar  •  Hrajú: Clovis Cornillac, Anne Benoît, Félix Bossuet, Tchéky Karyo, André Penvern, Thierry Neuvic, Margaux Châtelier

Od posledného príbehu o priateľstve medzi Bellou a Sebastiánom prešli už dva roky. Z Belly sa stala medzičasom mama troch rozkošných šteniatok a zo Sebastiána je už veľký chlapec. Pierre a Angelina budú mať čoskoro svadbu a snívajú o novom živote, niekde inde, mimo hôr...Čo však Sebastián rázne odmieta.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 31. máj 2018

• Francúzsko

Záverečná časť trilógie o priateľstve medzi Sebastiánom a Bellou.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 31. máj 2018