Christopher Robin

Premiéra:6. september 2018
Žáner:Rodinný, Komédia, Dobrodružný

Medvedík Pú sa vracia

Réžia: Marc Forster  •  Scenár: Alex Ross Perry, Allison Schroeder  •  Hudba: Jon Brion  •  Hrajú: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael, Mark Gatiss

Dospelý Christopher Robin tvrdo pracuje v zamestnaní, kde je mizerne platený a kde je jeho

budúcnosť neistá. Práca ho vyťažuje natoľko, že na svoju dcérku a manželku nemá veľa času. Christopher už úplne zabudol na svoje idylické detstvo strávené s prostomyselným, maškrtným plyšovým medvedíkom Pú a jeho kamarátmi. Keď sa však s medvedíkom po dlhom čase znovu stretne, ich priateľstvo opäť vzplanie a pripomenie Christopherovi nekonečné dni detských radovánok a zábavy, ktoré ako malý chlapec zažíval.

Rok výroby: 2018
Dátum lokálnej premiéry: 6. september 2018