Websterovci

Premiere:6. October 2018
Length:72 minutes
Genre:Animated, Comedy

Príbehy zo siete rodiny Websterovcov.

Director: Katarína Kerekesová, Anna Vášová, Zuzana Dzur  •  Cast: Zuzana Porubjaková, Kamil Kollárik, Henrieta Mičkovicová, Richard Stanke, Boris Farkaš, Oľga  •  Scenario: Katarína Kerekesová, Zuzana Križková, Juraj Raýman, Dzurindová, Peter Nagy

Websterovci sú viacgeneračná pavúčia rodina žijúca na najvyššom poschodí v útulných kokónoch zavesených vo výťahovej strojovni. Ich každodenné výzvy a drobné víťazstvá nastavujú zrkadlo nášmu svetu ľudí. V šiestich príbehoch objavíme nielen pevnosť pavúčieho vlákna, ale najmä skutočnú silu veselej rodiny, ktorú spája.

Slovenská filmová a televízna akadémia ocenila seriál Websterovci ako najlepší slovenský animovaný film za rok 2017.

Length: 72 min

Year: 2018
Local premiere date: 6. October 2018

Country of origin:

• Slovakia
  • Poland

Príbehy zo siete rodiny Websterovcov.

Year: 2018
Local premiere date: 6. October 2018