Dokonalé dni

Hrajú:Kódži Jakušo, Min Tanaka, Tokio Emoto, Arisa Nakano
Premiéra:6. marec 2024
Žáner:Komédia, Dráma

Legendárny režisér Wim Wenders sa triumfálne vracia s poetickým filmom o hľadaní krásy v zdanlivých maličkostiach.

Réžia: Wim Wenders  •  Hrajú: Kódži Jakušo, Min Tanaka, Tokio Emoto, Arisa Nakano, Aoi Jamada, Jumi Asó, Sajuri Išikawa, Tomokazu Miura

Hirajama pracuje ako čistič toaliet v Tokiu. Žije spokojne vo svojej starostlivo zostavenej rutine a voľný čas trávi čítaním kníh, počúvaním starých rockových kaziet, alebo fotením na svoj analógový fotoaparát. Zo životnej harmónie ho vytrhne séria nečakaných stretnutí, ktorá postupne odhaľuje čriepky z jeho minulosti.

Rok výroby: 2023
Dátum lokálnej premiéry: 6. marec 2024