Sucho

Hrajú:Martin Pechlát, Marek Daniel, Bolek Polívka, Magdaléna Borová
Premiéra:27. marec 2024
Žáner:Dráma

Velké příběhy obyčejných lidí.

Réžia: Bohdan Sláma  •  Scenár: Bohdan Sláma  •  Hrajú: Martin Pechlát, Marek Daniel, Bolek Polívka, Magdaléna Borová, Tomas Sean Pšenička

Příběh napjatého soužití dvou sousedských rodinných klanů v jedné vesnici natočil držitel mnoha Českých lvů a řady zahraničních cen Bohdan Sláma. Obě rodiny vedené dominantními otci mají zcela odlišný přístup k životu a ke krajině. Šance na změnu vyostřených vztahů přichází s prvními projevy lásky mezi jejich dospívajícími potomky.

Deskriptory obsahu:

Násilie

Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 27. marec 2024

Velké příběhy obyčejných lidí.

Deskriptory obsahu:

Násilie