Letní rebeli

Length:90 minutes
Genre:Children's, Adventurous

Prázdniny neskrotíš !

Director: Martina Saková  •  Scenario: Silke Schulz, Martina Saková  •  Camera: Jieun Yi  •  Music: Paul Eisenach  •  Cast: Eliáš Vyskočil, Pavel Nový, Szidi Tobias, Kaya Möller, Liana Pavlíková, Jana Oľhová

Leto je konečne tu! Jonáš sa veľmi teší na prázdniny u deda Bernarda. No ten sa necíti najlepšie, odkedy stratil prácu a ostal sám.

Jonášovi je jasné, že musí niečo vymyslieť. A tak ich oboch čaká búrlivé leto v znamení dobrodružstva a nevšedného priateľstva.

Length: 90 min

Year: 2020