ZAČAŤ ODZNOVA | kinaspolu online

Length:102 minutes
Genre:Drama

„Sama. A slobodná.”

Director: Mia Hansen-Løve  •  Cast: Isabelle Huppert, André Marcon, Edith Scob, Roman Kolinka, Sarah Le Picard

Dráma o staršej žene, ktorej sa v jednom okamžiku zrúti celý život a musí prísť na spôsob, ako začať odznovu.

Nathalie je učiteľkou filozofie na parížskej strednej škole. Prácu miluje a najmä veľmi rada zdieľa so svojimi žiakmi pôžitok z premýšľania. Svoj čas delí medzi svojho manžela, dve deti, bývalých študentov a veľmi majetnícku matku. Jedného dňa jej dlhoročný životný partner oznámi, že ju opúšťa kvôli inej žene. Nathalii neostáva nič iné, ako sa vysporiadať s doteraz nepoznanou samotou… i opäť získanou slobodou.

Length: 102 min

Year: 2016