RAW | kinaspolu online

Length:99 minutes
Genre:Horror movie, Drama

„Čo ťa žerie”

Director: Julia Ducournau  •  Scenario: Julia Ducournau  •  Camera: Ruben Impens  •  Cast: Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella, Laurent Lucas

Vegetariánka Justine odchádza v šestnástich rokoch na veterinárnu školu, na ktorej študuje aj jej staršia sestra. Pri jednej z epizód šikany ju donútia zjesť mäso – po prvýkrát v živote, a navyše surové. Táto skúsenosť ju od základov zmení a prebudí v krehkom dievčati spiace monštrum. Julia Ducournau svojim šťavnatou iniciačnou drámou sexuálneho prebudenia suverénne kráča v šľapajách majstra body hororov Davida Cronenberga.

Length: 99 min

Year: 2016