Šprtky to chcú tiež

Premiere:12. June 2019
Length:105 minutes
Genre:Comedy

Zabudnite na jednotky, toto sú iné čísla!

Director: Olivia Wilde  •  Cast: Beanie Feldstein, Kaitlyn Dever, Billie Lourd, Lisa Kudrow, Skyler Gisondo, Jason Sudeikis, Will Forte, Molly Gordon, Eduardo Franco, Jessica Williams, Noah Galvin, Michael Patrick O'Brien, Austin Crute, Diana Silvers

Najlepšie kamošky a zároveň najlepšie študentky v triede Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) sú veľmi múdre, šikovné...a dosť neobľúbené. Myslia si, že život je ukrytý len v učebniciach a na svojich spolužiakov s horšími známkami sa pozerajú s neskrývaným dešpektom. Lenže deň pred ukončením štúdia si obe zrazu uvedomia krutú pravdu – 4 roky šprtania boli v podstate stratou času a ony si mohli užívať presne ako všetci ostatní. A tak sa rozhodnú, že poslednú noc na strednej škole si to všetko vynahradia a roztočia to ako sa patrí. Čaká ich veľmi dlhá noc plná dobrodružstiev, na aké ich žiadna z kníh nemohla ani zďaleka pripraviť.

Length: 105 min

Year: 2019
Local premiere date: 12. June 2019

Country of origin:

• United states of America

Zabudnite na jednotky, toto sú iné čísla!

Year: 2019
Local premiere date: 12. June 2019