Slnovrat

Premiéra:1. august 2019
Žáner:Horor, Dráma

Slávnosť sa môže začať.

Réžia: Ari Aster  •  Hrajú: Florence Pugh, Will Poulter, Jack Reynor, William Jackson Harper, Julia Ragnarsson, Björn Andrésen, Anna Åström, Henrik Norlén, Liv Mjönes, Louise Peterhoff, Ellora Torchia, Gunnel Fred, Isabelle Grill, Anki Larsson, Lars Väringer, Mats Blomgren, Vilhelm Blomgren, Tove Skeidsvoll, Anders Beckman, Rebecka Johnston

Vizionársky režisér Ari Aster (Prekliate dedičstvo) prichádza s ďalším hrôzou nasiaknutým príbehom, v ktorom sa tentoraz temnota ukáže už za bieleho dňa.

Dani a Christian sú mladý americký pár, v ktorom to začína škrípať.

Po tragickej udalosti v Daninej rodine ich zblíži smútok a Dani sa rozhodne, že sa pridá k Christianovi a jeho kamarátom, mieriacim na výlet, aký sa odohrá len raz za život - do odľahlej švédskej dediny na festival letného slnovratu.

To, čo sa začne letnou pohodou v odľahlej krajine zaliatej slnkom, naberie nečakaný spád, keď dedinčania pozvú svojich hostí, aby sa zúčastnili slávnosti. Raj na zemi sa začne meniť na čoraz hrozivejšie peklo.

Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 1. august 2019

• USA

Slávnosť sa môže začať.

Dani a Christian sú mladý americký pár, v ktorom to začína škrípať.

Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 1. august 2019