Ponuka pre školy

Dovoľte, aby sme Vám touto cestou ponúkli možnosť využiť filmové tituly na školské predstavenia. Vyberte si ktorýkoľvek filmový titul a my Vám ho radi premietneme.

Návšteva filmového predstavenia v Kine JUNIOR Levice je ideálnym programom pre žiakov a študentov v období pred prázdninami, vianočnými a veľkonočnými sviatkami, pre školské kluby, v období maturít alebo mimoriadneho voľna.

Filmy na školské predstavenia sú cenovo zvýhodnené, presná cena vstupenky na žiaka sa dohodne vždy individuálne na konkrétny film.

Platbu môžete uskutočniť v hotovosti na mieste podľa skutočného počtu žiakov, resp. podľa dohody platba faktúrou, možnosť platby aj kultúrnymi poukazmi vydanými MK určenými pre kino + doplatok.

Tešíme sa na spoluprácu

Kontakt: