2DČT15
Premiéra:30. august 2019
Žáner:Akcia

Za všetkým hľadaj ženu.

Réžia: Luc Besson  •  Scenár: Luc Besson  •  Producent: Luc Besson  •  Kamera: Thierry Arbogast  •  Hudba: Eric Serra  •  Hrajú: Sasha Luss, Luke Evans, Cillian Murphy, Helen Mirren, Nikita Pavlenko

Očarujúca Anna je hlavnou hrdinkou strhujúceho akčného thrilleru, plného prekvapivých dejových zvratov a vášnivých vzťahov. Kedysi predávala v Rusku na trhu matriošky a teraz pracuje ako top modelka v Paríži - teda aspoň tak to vyzerá na prvý pohľad. V skutočnosti je chladnokrvnou a mimoriadne nebezpečnou tajnou agentku, ktorá má vďaka tvrdému výcviku schopnosť vyviaznuť živá z akejkoľvek prestrelky či súboja. Nikto však netuší, že Anna okrem pokynov vedenia sleduje aj svoj vlastný plán, vďaka čomu sa zrazu ocitne v strete záujmov dvoch svetových veľmocí. Pohybuje sa stále na tenšom a tenšom ľade – medzi špinavou ulicou a nablýskanými prehliadkovými mólami, medzi KGB a CIA, medzi dvoma milencami na opačnej strane barikády aj medzi lojalitou k svojim mentorom a túžbou splniť si vlastné sny. Dokáže nakoniec uniknúť?

Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 30. august 2019