Blíženec

Premiéra:11. október 2019
Žáner:Triler, Scifi

Kto ťa ochráni pred sebou samým

Réžia: Ang Lee  •  Hrajú: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Douglas Hodge, Ralph Brown

Blíženec je originálny akčný thriller s Willom Smithom v hlavnej úlohe. Smith hraje Henryho Brogana, elitného nájomného zabijaka, prenasledovaného tajomným mladým vrahom, ktorý dokáže predpovedať jeho každý ťah. Film režíruje oscarový režisér Ang Lee a produkuje renomovaný tvorca akčných blockbustrov Jerry Bruckheimer. V ďalších úlohách sa objaví Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen a Benedict Wong.

Rok výroby: 2019
Dátum lokálnej premiéry: 11. október 2019