Neviditelné

Premiéra:15. január 2020
Žáner:Komédia, Dráma

Réžia: Louis-Julien Petit  •  Kamera: David Chambille

Citlivá a empatická komédia rozpráva o štyroch pracovníčkach, ktoré sa v dennom centre na predmestí francúzskeho mesta snažia pomôcť ženám v zložitej životnej situácii. Keď má byť centrum kvôli úradnému rozhodnutiu uzavreté, jeho zamestnankyne sa nevzdávajú a berú situáciu do vlastných rúk. Od teraz urobia všetko pre to, aby svojim návštevníčkam pomohli postaviť sa znovu na vlastné nohy, aj keď to bude znamenať porušenie hŕby pravidiel. Niekedy je totiž potrebné spojiť sily, postaviť sa problémom čelom a ísť šťastiu naproti! Vnímavý film plný humoru, nádeje a autentických hereckých výkonov ukazuje, že za každým "neviditeľným" človekom z okraja spoločnosti stojí silný príbeh a že s pomocou a podporou ostatných možno prekonať aj tie najťažšie prekážky.

Rok výroby: 2018
Dátum lokálnej premiéry: 15. január 2020