Volanie divočiny

Hrajú:Karen Gillan, Dan Stevens, Harrison Ford, Colin Woodell
Premiéra:27. február 2020
Žáner:Rodinný, Dobrodružný

Réžia: Chris Sanders  •  Hrajú: Karen Gillan, Dan Stevens, Harrison Ford, Colin Woodell, Omar Sy, Terry Notary, Micah Fitzgerald

Film rozpráva príbeh Bucka, psa hýčkaného svojím pánom a jeho rodinou. Jeho život sa zmení vo chvíli, kedy je ukradnutý a musí ťahať sane hlbokým snehom počas zlatej horúčky na Klondiku. Tu nachádza nových priateľov a čoskoro zistí, že jeho vrodené inštinkty mu umožňujú nielen prežiť, ale že v slobodnom, voľnom a divokom živote nakoniec nachádza aj potešenie.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 27. február 2020