Mosley

Žáner:Rodinný, Animovaný

Všetko zvládneš, keď máš srdce obra

Réžia: Kirby Atkins  •  Hrajú: John Rhys-Davies, Lucy Lawless, Rhys Darby

Mosley a jeho rodinka torifantov sú v službách ľudí. Nikoho však netrápi, že torifanti sú inteligentné bytosti, ktoré hovoria a používajú ľudskú reč.

Mosley tvrdo pracuje celé dni a týždne na farme, kde vládne výbušný a nepríjemný farmár Simon. Keď sa jedného dňa vráti Mosley z práce do svojej stajne prezradí mu jeho syn Rue, že v blízkom lese našiel niečo úžasné. Je to starodávna jaskyňa s maľbami bytostí, ktoré sa veľmi podobajú torifantom – ale chodia vzpriamene a majú ruky.

V snahe oslobodiť svoju rodinu od života v nevoľníctve, je Mosley nútený opustiť svoju rodinu a vybrať sa na nebezpečnú cestu za nájdením legendárnych bytostí - vzpriamených, zatiaľ čo ho prenasleduje lovec, stopár Warfield.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 13. jún 2020