Tenet

2DST12
Réžia:Christopher Nolan
Hrajú:John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson
Premiéra:28. august 2020
Žáner:Akcia

Tenet, nový film režiséra Christophera Nolana, prináša akčný príbeh zo sveta medzinárodnej špionáže.

Réžia: Christopher Nolan  •  Hrajú: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine, Clémence Poésy, Dimple Kapadia, Himesh Patel, Martin Donovan, Andrew Howard, Anthony Molinari, Denzil Smith, Marcel Sabat, Kenneth Wolf Andersen Haugen

Hlavnou zbraňou hrdinu akčného sci-fi spektáklu filmového vizionára Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temnom svete medzinárodnej špionáže bojuje o záchranu celého sveta. Vydáva sa na extrémne komplikovanú misiu, v ktorej pre časopriestor neplatia pravidlá, tak ako ich poznáme.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 28. august 2020