Večierok

Hrajú:Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Karel Roden, Marek Taclík
Premiéra:10. september 2021
Žáner:Komédia

Réžia: Michal Suchánek  •  Hrajú: Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Karel Roden, Marek Taclík, Matěj Dadák, Marián Čekovský, Nela Boudová, Miroslav Vladyka, Petr Kolečko

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá.

Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 10. september 2021