Ron má chybu - Režim KZ kompletne zaočkovaní

Premiéra:22. október 2021
Žáner:Animovaný

Kamaráti na celý život

Réžia: Jean-Philippe Vine, Sarah Smith  •  Scenár: Peter Baynham, Sarah Smith  •  Kamera: David Peers  •  Hudba: Henry Jackman

Animovaný film od štúdia 20th. Century Studios RON MÁ CHYBU rozpráva príbeh trochu osamelého dvanásťročného siedmaka Barneyho a robota Rona, jeho nového chodiaceho, hovoriaceho a totálne digitálneho priateľa, ktorý má byť, aspoň teda podľa reklamy „najlepší robot -kamarát“. Avšak roztomilý robot Ron nie je úplne v poriadku a zdá sa, že je neustále pokazený. Na pozadí modernej doby ovládanej sociálnymi sieťami a dominujúcej digitálnymi vzťahmi a priateľstvami chlapec Barney a robot Ron prežívajú nevšedné a láskavé dobrodružstvo, počas ktorého zisťujú, že pravé priateľstvá nespočívajú v dokonalosti.

Rok výroby: 2021
Dátum lokálnej premiéry: 22. október 2021