Ron má chybu - Režim KZ kompletne zaočkovaní

Length:106 minutes
Genre:Animated

Kamaráti na celý život

Director: Jean-Philippe Vine, Sarah Smith  •  Scenario: Peter Baynham, Sarah Smith  •  Camera: David Peers  •  Music: Henry Jackman

Animovaný film od štúdia 20th. Century Studios RON MÁ CHYBU rozpráva príbeh trochu osamelého dvanásťročného siedmaka Barneyho a robota Rona, jeho nového chodiaceho, hovoriaceho a totálne digitálneho priateľa, ktorý má byť, aspoň teda podľa reklamy „najlepší robot -kamarát“. Avšak roztomilý robot Ron nie je úplne v poriadku a zdá sa, že je neustále pokazený. Na pozadí modernej doby ovládanej sociálnymi sieťami a dominujúcej digitálnymi vzťahmi a priateľstvami chlapec Barney a robot Ron prežívajú nevšedné a láskavé dobrodružstvo, počas ktorého zisťujú, že pravé priateľstvá nespočívajú v dokonalosti.

Length: 106 min

Year: 2021