Láska pod kapotou - Režim KZ kompletne zaočkovaní

Premiere:24. November 2021
Length:95 minutes
Genre:Documentary

Odhodlaný päťdesiatnik Jaroslav má v živote dve vášne.

Director: Miro Remo  •  Scenario: Miro Remo, Juro Šlauka  •  Cast: Jaroslav Vávra, Jitka Prokipčáková, Jiřina Vávrová

Rýchle autá a školskú lásku Jitku, ktorá mu po spackanom manželstve vrátila nádej a chuť ísť ďalej. Jitka, služobne najstaršia autokrosová vodička v Čechách, by sotva našla lepšieho mechanika a kouča, než je Jaroslav. Ten pre ňu znova a znova stavia z ojazdených vozidiel pretekárske autá a spoločne dúfajú vo víťazstvo. Športové zápolenie je len kulisou pre skutočný "závod života", v ktorom pár zatiaľ nepatril medzi favoritov. Frustrácia a dezilúzie minulosti tak môžu nabrať prekvapivý smer. Režisér Miro Remo prichádza s príbehom z moravsko-slovenského pohraničia, ktorému nechýba dráma ani humor.

Length: 95 min

Year: 2021
Local premiere date: 24. November 2021

Country of origin:

• Czech Republic
  • Slovakia

Odhodlaný päťdesiatnik Jaroslav má v živote dve vášne.

Year: 2021
Local premiere date: 24. November 2021