Pozvánka do pekla

Hrajú:Nathalie Emmanuel, Alana Boden, Thomas Doherty, Hugh Skinner
Premiéra:8. september 2022
Žáner:Horor, Triler

Srdečne vás pozývame na nočnú moru, ktorú budovali celé generácie.

Réžia: Jessica M. Thompson  •  Scenár: Blair Butler, Jessica M. Thompson  •  Kamera: Autumn Eakin  •  Hrajú: Nathalie Emmanuel, Alana Boden, Thomas Doherty, Hugh Skinner, Sean Pertwee, Stephanie Corneliussen

Po smrti svojej matky a bez príbuzných podstúpi Evie (Nathalie Emmanuel) test DNA… a objaví dlho strateného bratranca, o ktorého existencii nemala tušenie. Jej novo nájdená rodina ju pozve na okázalú svadbu na anglickom vidieku, kde sa najprv nechá zviesť zvodným aristokratickým hostiteľom. Keď však odhalia zvrátené tajomstvá v histórii svojej rodiny a znepokojujúce úmysly skrývajúce sa za ich hriešnou štedrosťou, premení sa jej návšteva na nočnú moru a boj o prežitie.

Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 8. september 2022

• USA

Srdečne vás pozývame na nočnú moru, ktorú budovali celé generácie.

Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 8. september 2022