Úsmev

Hrajú:Sosie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Gallner, Robin Weigert
Premiéra:29. september 2022
Žáner:Horor

Réžia: Parker Finn  •  Scenár: Parker Finn  •  Hrajú: Sosie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Gallner, Robin Weigert, Caitlin Stasey with Kal Penn, Rob Morgan  •  Kamera: Charlie Sarroff  •  Hudba: Cristobal Tapia de Veer

Keď sa doktorka Rose Coterová stane svedkom zvláštnej traumatickej udalosti, jedného zo svojich pacientov, začne zažívať nevysvetliteľné príhody. Jej život ovládne zdrvujúci teror a aby prežila, musí sa postaviť svojej znepokojujúcej minulosti. Je to jediný spôsob, ako uniknúť tejto desivej realite.

Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 29. september 2022